چه موقع ، چه زمانی ، کِی صندلی سیستم

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: صندلی سیستم ایران سازنده رنو کلیو هاچ بک قیمت خودرو خودروسازی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دلواپس ارز نباشید ، اطلاعیه بانک مرکزی راجع به خروج آمریکا از برجام

بانک مرکزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پی خروج ایالات متحده آمریکا از برجام اعلام کرد این بانک از مدت ها پیش تمهیدات مورد نیاز را جهت مقابله با نقض برجا

دلواپس ارز نباشید ، اطلاعیه بانک مرکزی راجع به خروج آمریکا از برجام

اطلاعیه بانک مرکزی راجع به خروج آمریکا از برجام/ دلواپس ارز نباشید

عبارات مهم : ایران

بانک مرکزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پی خروج ایالات متحده آمریکا از برجام اعلام کرد این بانک از مدت ها پیش تمهیدات مورد نیاز را جهت مقابله با نقض برجام به وسیله آمریکا اندیشیده و به همین منظور، مجموعه ای از تدابیر جهت این منظور اتخاذ و اجرا شده است است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی،متن کامل بیانیه این بانک به این شرح است:

بسمه تعالی

دلواپس ارز نباشید ، اطلاعیه بانک مرکزی راجع به خروج آمریکا از برجام

شب گذشته ملت شریف کشور عزیزمان ایران بار دیگر شاهد عدم پایبندی ایالات متحده آمریکا به تعهدات بین المللی خود بود. علیرغم پایبندی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به مفاد برجام و اذعان آژانس بین المللی انرژی هسته ای و سایر دولت های عضو به این امر، ایالات متحده آمریکا با خروج از برجام بار دیگر بدعهدی و غیر قابل اطمینان بودن خود را به تمام جهانیان اثبات کرد. این امر البته جهت ملت شریف کشور عزیزمان ایران عنوان جدیدی نبود و در دو سال گذشته، آمریکا مکرراً با اجرا نکردن بندهای متفاوت برجام، عدم پایبندی خود به تعهدات بین المللی را به طرق گوناگون نشان داده و اثبات کرده بود.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، با آینده نگری بدعهدی های آمریکا از مدت ها پیش تمهیدات مورد نیاز را جهت مقابله با نقض برجام به وسیله آمریکا اندیشیده و به همین منظور، مجموعه ای از تدابیر جهت این منظور اتخاذ و اجرا شده است هست. خوشبختانه با کارها و سیاست های بانک مرکزی، اکنون منابع و مصارف ارزی کشور تحت اشراف و کنترل کامل واقع شده است است و نظام بانکی کشور با محوریت بانک مرکزی توانایی کامل جهت پاسخگویی به تمام نیازهای ارزی کشور را دارد. سیاست های مذکور با محوریت حمایت از تولید ملی موجب کنترل جریان ورود و خروج ارز در کشور شده است و بدهید ترتیب، توانایی بانک مرکزی جهت پاسخگویی به نیازهای ارزی کشور زیاد کردن یافته است.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در پی خروج ایالات متحده آمریکا از برجام اعلام کرد این بانک از مدت ها پیش تمهیدات مورد نیاز را جهت مقابله با نقض برجا

از این رو، بانک مرکزی به تمام فعالان اقتصادی اطمینان می دهد که نقض برجام به وسیله آمریکا موجب ایجاد وقفه در پاسخگویی به نیازها و تقاضاهای ارزی کشور نخواهد شد و تأمین تمام نیازها کماکان ادامه خواهد یافت. در این راستا بانک مرکزی با همکاری دولت و سایر قوا با رصد شرایط سیاسی و اقتصادی موجود، کارها و سیاست های متناسب را جهت حفظ و استمرار رشد و توسعه کشور اتخاذ خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | مرکزی | آمریکا | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz