چه موقع ، چه زمانی ، کِی صندلی سیستم

چه موقع ، چه زمانی ، کِی: صندلی سیستم ایران سازنده رنو کلیو هاچ بک قیمت خودرو خودروسازی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال طلب پورحیدری را ندهد به AFC و FIFA شکایت می‎کنم / شجاعی

همسر منصور پورحیدری با بیان اینکه طبق قرارداد کلوب استقلال ۳۸۰ میلیون تومان به همسرش بدهکار هست، گفت: این مبلغ تمام و کمال پرداخت نشود، به AFC و FIFA شکایت می‎ک

استقلال طلب پورحیدری را ندهد به AFC و FIFA شکایت می‎کنم / شجاعی

شجاعی: استقلال طلب پورحیدری را ندهد به AFC و FIFA شکایت می‎کنم

عبارات مهم : میلیون

همسر منصور پورحیدری با بیان اینکه طبق قرارداد کلوب استقلال ۳۸۰ میلیون تومان به همسرش بدهکار هست، گفت: این مبلغ تمام و کمال پرداخت نشود، به AFC و FIFA شکایت می‎کنم.

فریده شجاعی در گفتگو با مهر با تأکید بر اینکه مدیران استقلال، منصور پورحیدری را با تمام وجود تلاش هایی که در این کلوب مجبور شد به صورت یک اسطوره نشناخته اند، گفت: از این بابت جهت استقلال و مدیرانش متأسفم. همسر من ۵۰ سال از زندگی خود را جهت استقلال گذاشت و حتی از جیب خود جهت این کلوب هزینه کرد ولی حالا که وقت تسویه حساب آن هم به درخواست ما شده، صحبت هایی مطرح می شود که اصلاً در خور شأن منصور پورحیدری نیست.

همسر مرحوم منصور پورحیدری با یادآوری اینکه مدیران استقلال در پاسخ به پیگیری مطالبات ما اعلام کرده اند که ۲۰ میلیون بابت قراردادهای منصور بدهکار هستند، تصریح کرد: منصور در سالها و ماه های آخر عمرش به علت بیماری شرایط بسیار بدی داشت و ما هم هزینه های درمان زیادی را مجبور شدیم و به همین علت فقط بابت دو قرارداد آخرش از کلوب استقلال، مطالبه کردیم. هزینه این دو قرارداد خیلی زیاد از مبلغی است که آنها عنوان کرده اند.

استقلال طلب پورحیدری را ندهد به AFC و FIFA شکایت می‎کنم / شجاعی

وی در این رابطه افزود: این دو قرارداد روی هم ۴۳۰ میلیون تومان بود که فقط ۵۰ میلیون آن پرداخت شده است هست. در واقع ۳۸۰ میلیون از استقلال طلب داریم ولی مدیران این کلوب می گویند با حساب و کتابی که داشته اند بدهیشان به ما ۲۰ میلیون تومان هست. من نمی دانم چطور محاسبه کرده اند که به چنین مبلغی رسیده اند؟ کدام مربی با این مبلغ کارکرده که منصور کار کرده باشد؟

شجاعی با تاکید بر اینکه اینکه طبق قراردادی که از همسرش دارد، رقم اعلام شده است به وسیله مدیران استقلال اصلاً درست نیست گفت: آنها با این اعلام خود نشان دادند که اصلاً جایگاه منصور و شأن پیشکسوت کلوب را نمی دانند. الان مربی استقلال چقدر می گیرد؟ به این عنوان فکر کرده اند که جهت مطالبه دو قرارداد آخر منصور ۲۰ میلیون تومان لحاظ کرده اند. مگر همسر من گدا بود که چنین مبلغی را برایش تعیین کنند. واقعاً جای تأسف دارد که تا این حد اسطوره های فوتبال را کوچک می کنند!

همسر منصور پورحیدری با بیان اینکه طبق قرارداد کلوب استقلال ۳۸۰ میلیون تومان به همسرش بدهکار هست، گفت: این مبلغ تمام و کمال پرداخت نشود، به AFC و FIFA شکایت می‎ک

همسر مرحوم منصور پورحیدری در آخر تأکید کرد: قرارداد همکاری همسرم با کلوب استقلال را دارم و براساس همین قراردادها از مسئولان کلوب مطالبه کرده ام. پاسخ آنها کاملاً دور از شأن بوده، با این حال باز هم پیگیری می کنم ولی در صورت نتیجه نگرفتن در نخستین وقت با ارائه سند و مدرک از کلوب استقلال به AFC و FIFA شکایت خواهم کرد.

واژه های کلیدی: میلیون | استقلال | قرارداد | استقلال | فریده شجاعی | منصور پورحیدری | همسر منصور پورحیدری | مرحوم منصور پورحیدری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz